Астрологічна

КОНСУЛЬТАЦІЯ

астрологія допоможе тому, хто хоче допомогти собі сам

Онлайн і особисто в Києві

Опинились у складній ситуації? Вирішили зв'язати своє життя з іншою людиною? Збираєтесь розпочати свій бізнес або шукаєте роботу? А може Ви хочете на рік або два вперед заглянути в своє майбутнє? Тоді Вам допоможе професійна астрологічна консультація.

Астрологічні консультації надаються за такими видами:

 • генітурна консультація;
 • прогностична консультація;
 • елективна консультація;
 • синастрична консультація.
 • Генітурна

  Астрологічна карта народження (генітура) розкриє потенціал у ключових сферах життя, таких як сім'я, шлюб, дім, робота, освіта, бізнес, дохід, здоров'я тощо.

  Генітурна консультація проллє світло на плюси та мінуси, які Ви отримали під час народження, аби Ви змогли в цьому житті поводитися мудро.

  Склавши карту новонародженого, астролог допоможе батькам вибрати рівень освіти та методи виховання, які у найліпший спосіб пасуватимуть дитині.

  Прогностична

  У чому полягає користь від прогнозу на майбутнє? Чи погано знати про те, що може чекати нас у наступному місяці або році?

  Наприклад, чим нам допоможе прогноз погоди на місяць або, скажімо, на ціле літо або зиму? Погано це чи добре?

  Як нерозумно ігнорувати погодний прогноз, так само нерозумно не прислухатися й до астрологічного прогнозу.

  Адже навіть прислів'я говорить, що "той, хто попереджений, озброєний".

  Елективна

  Бажаєте мудро використовувати в своєму житті найбільший дар, котрий має людина - свободу вибору (елекція), або як ще кажуть - свободу волі?

  Наприклад, Ви вирішили зробити поїздку закордон, або піти вчитися, або розпочати нову справу, або вдало вкласти свої кошти, або лягти в лікарню для проведення серйозної операції.

  Невже Вас не зацікавить кінцевий результат Ваших рішень, а значить, дій?

  Синастрична

  Консультація на сумісність (синастрія) буде корисною, наприклад, закоханій парі, котра вирішила зв'язати своє майбутнє. Або спостерігаються розбіжності у стосунках між двома подругами або друзями.

  Або, один з батьків скаржиться, що між ним та його дитиною ніяк не налагоджуються стосунки. Або буває, що стосунки між двома братам або сестрами на кшталт стосунків між найлютішими ворогами.

  Чи не хотіли б Ви перевірити себе на сумісність?

  Замовлення астрологічної консультації

  Перейдіть на Astronline.Pro, головний сайт астролога, якщо Ви бажаєте замовити консультацію, докладніше дізнатися про види астрологічних консультацій та їх вартість, а також прочитати відповіді на поширені запитання. Там Ви також можете відвідати блог, форум, бібліотеку з астрології та філософії, відеотеку та галерею.

  За допомогою відео на цій сторінці здійсніть невелику екскурсію по сайту - головному сайту астролога.

  Перейти на сайт
  Як відбувається онлайн консультація

  Після оформлення замовлення на сайті Вам буде повідомлено суму гонорару в електронному листі. Після отримання переказу буде узгоджено зручний для консультації час.

  Онлайн консультація відбувається за допомогою таких засобів голосового зв'язку як Skype, ICQ, Viber, Telegram, FB Messenger, а також за телефоном.

  Сторінка замовлення консультації